Hlavní strana
Články
Archiv
Foto s bublinou
Předplatné
Redakce
Kontakt
Návštěvní kniha
Klubařský horoskop - rok 2014
Tým expertů z řad našich redaktorů pro vás připravil horoskop na příští rok. Co vás čeká můžete zjistit podle vaší funkce v klubu, takže vezměte odvahu do hrsti a čtěte dále!

Vedoucí – Vaše postavení v klubu se může lehce otřásat, měli byste učinit patřičná opatření. Pokud vše ustojíte, budete mít velkou šanci získat v nastávajícím roce Březový lístek. Existuje však jedna osoba, která vám jej nebude přát, a budete se s ní muset vypořádat. V souvislosti s některou vaší aktivitou mimo klub vás nemine velká rána, která nejspíše způsobí, že budete chtít klubu věnovat veškerý svůj volný čas. Někteří členové klubu nebudou vaši přílišnou aktivitu moc dobře snášet.
Kronikář – Co čeká v novém roce kronikáře? Samá láska! Konkrétně se bude jednat o přízeň všech sudokopytníků, psů a koček. Zpočátku vám to bude velice příjemné, jste rádi, když se o vás někdo zajímá. Zhruba v září se však budete všemožně snažit se této zvířeny zbavit. Hvězdy doporučují začít již před koncem letošního roku preventivně používat zábaly z česnekové masti. A z trochu jiného soudku – rok 2014 bude ideální k pokusu o svržení vedoucího a nastolení nového režimu v klubu.
Dopisovatel – V prvních dvou měsících roku vám přijde dopis od některého ze stovkařů, ve kterém vyjádří své city k vám. Nebudete si ovšem jisti, jestli si nedělá legraci. Hvězdy vám radí, abyste mu/jí odpověděli. Měli byste změnit svou oblíbenou značku salámu, vzhledem k značnému přemnožení koní. Váš stabilní úkryt sladkostí před sourozenci bude někdy kolem Velikonoc prozrazen, začněte už tedy vymýšlet nový.
Pokladník – Všechny podvody a pochybné finanční operace, které jste v nedávné době s klubovními financemi provedli, vyjdou dřív nebo později na povrch. Je proto na místě začít s přípravou výmluv. Pokud věnujete jejich přípravě aspoň dva týdny, hvězdy zajistí váš úspěch. Mars navíc napovídá, že vám budou svěřeny velké zásoby uhlí nebo zemního plynu. Existuje reálné nebezpečí, že se ze získaného bohatství zblázníte, dávejte proto pozor na všechny králíky a soby v okolí.
Správce klubovny – V roce 2014 vás čeká aspoň jedna z těchto věcí: záplavy, požár, vyloupení objektu, sarančata, exekuce, nálet bojových sov, plíseň. Pokud to ovšem přežijete, čeká vás aspoň jedna z těchto věcí: získání výročního glejtu, zisk Nobelovy ceny, výhra v dlouhodobce, někdo vám daruje slevu In100, výhra koně v tombole. Na poli investic se vyplatí věnovat pozornost trhu s kuřecím masem.
Zdravotník – Podle čínského horoskopu je následující rok ve znamení koně, proto bude také ve znamení pádů. Čeká vás jich opravdu hodně, ať už v jakékoliv podobě. Ale neděste se, celkový počet všech pádů bude zahrnovat i pády, které budete jakožto zdravotník muset ošetřovat – čím více pádů tedy ve svém okolí zapříčiníte, tím méně jich bude čekat na vás samé. Hvězdy navíc předpovídají, že v brzké době zlevní Jodisol.
Kuchař – V přicházejícím roce byste se měli více věnovat své linii. V první polovině roku budete úspěšní, ale v půlce léta se vám stane něco, co bude mít na vaše celkové zdraví neblahý vliv. Hvězdy napovídají, že krizové bude zhruba dvoutýdenní období, které pokud překonáte, tak budete mít šanci dotáhnout to do konce roku na stejný stav, s jakým jste do nového roku vstoupili. Vyhýbejte se všemu masitému, sladkému, slanému, nejezte těstoviny ani rýži, jezte bezlepkově a pudinku se vyhýbejte jako čert kříži.
Ostatní – Pokud nepatříte ani do jedné z těchto funkcí v klubu, bude pro vás platit následující: Vaše dlouhodobá bezprizornost již vedoucího klubu přestane bavit a dostanete ultimátum. Ať už se rozhodnete jakkoliv, hvězdy radí dát na srdce. Dá se také s určitostí říci, že v následujícím roce přijdete o jednu kost v těle. Vše bude ale vynahrazeno čokoládovým vajíčkem, které vyhrajete v sázce.

Autor: Sova


Klubovní hlasatel, vydává Sdružení přátel Jaroslava Foglara, www.spjf.cz