Hlavní strana
Články
Archiv
Foto s bublinou
Předplatné
Redakce
Kontakt
Návštěvní kniha
Hlášení klubů - říjen 2013
53. BT Společenstvo kočičích šípů, Beroun se hlásí
Ahoj! Hlásíme se do další dlouhodobky. Konečně! Už jsme se moc těšili. Vypadá to, že letos přibylo několik nových věcí. Jsme zvědaví, jak to tentokrát dopadne. Začínáme - neočekávaně - papírovou přihláškou. Jsme (jak asi víte) Společenstvo kočičích šípů, pocházíme z Berouna a jsme sourozenci. Náš klub je složen z:
Eylon - Studuji japonštinu a k lukostřelbě se letos přidal i šerm (ten historický). Ze všeho nejvíc mě baví četba, psaní, pěstování různých rostlin a podobně. V této dlouhodobce budu vedoucí výpravy.
Miky - Navštěvuji devátou třídu základní školy v Berouně a v září mi bylo 15 let, takže brzy už dostanu občanský průkaz. Tancuji v tanečním centru R.A.K. Beroun, chodím na lukostřelbu a jezdím na koni. Ráda čtu, maluju, píšu a poslouchám Lindsey Stirling. V této hře budu dopisovatel.
Marten - Chodím do stejné školy jako Miky, ale o stupeň níž. Hraju basket a na kytaru. Nejvíc mě baví hrát pc hry, tělocvik a střelba. O víkendech se sestrami a kamarády hrajeme Dračí doupě. Mojí funkcí bude tlumočení.
A co se u nás změnilo? Klubovnu bohužel stále nemáme, ale možná nakonec bude na jiném místě, než jsme mysleli původně. Letos nemáme tolik času jako minule, ale budeme se snažit psát tak často jako do Dhaulagiri.

369. KBS Modrá pětka, Palkovice se hlásí
Posíláme zprávu o tom, co jsme dělali v letošním roce od 1. ledna do 30. června.
Vedení schůzek převzal Vlk (Honza G.), jak jsme již psali minule. Hodně nám pomohl náš patron, který se nám občas věnoval a připravil několik akcí.
V únoru jsme měli lyžařské závody pod naší sáňkařskou drahou. Závodili jsme tři. Vše vyhrál Vlk.
V dubnu jsme měli prima výpravu do Pískovny u Východních hor a na hodoňovickou Hůrku.
V květnu jsme se naučili všechno o ohništích a Šíp pro nás připravil závody v přepalování provázku. Také jsme upravili okolí kolem studánky.
Co jsme dělali o prázdninách napíšeme později.

Klubovní hlasatel, vydává Sdružení přátel Jaroslava Foglara, www.spjf.cz