Hlavní strana
Články
Archiv
Foto s bublinou
Předplatné
Redakce
Kontakt
Návštěvní kniha
iKlubovna.cz
Na iKlubovně už každý z vás určitě někdy byl. Znáte ji ale dobře? Víte, co je na ní aktuálně nového? Nechte se provést klubařským e-světem!
Jedna ze základních funkcí iKlubovny, která je patrná už na hlavní stránce, je zveřejňování článků, reportáží, pozvánek či komiksů. Co ale možná nevíte je fakt, že články může na iklubovnu psát kdokoliv z vás. A zdaleka nemusí jít jen o reportáž ze společné akce nebo pozvánku na tábor, prostor je zde i pro jakýkoliv článek o tom, co vás zajímá a o čem se s ostatními chcete podělit. Pokud chcete na iklubovnu přispívat, ozvěte se některému redaktorovi Klubovního hlasatele, my vám přidělíme práva a pak už můžete vesele vyvěšovat svá díla.
Daleko zajímavější pro vás ale jistě bude klubařská sekce. Kromě možnosti si zde založit klub tady najdete stránku s klubovními hrami, přehledně rozdělenými, internetovou verzi příručky Výklubník, kalendář akcí či historická čísla Klubovního hlasatele.
Aktuální novinkou na iKlubovně je spuštění klubovních stránek. Každý klub (tedy i ten váš) zde má svou stránku, která čeká, až si ji upravíte, přidáte popis, fotky, zápisy do kroniky a další zajímavosti. Na stránce přehled klubů se pak kluby řadí podle atraktivnosti své internetové prezentace.
Co sice ještě není spuštěno, ale na co váš už nalákám, jsou interaktivní webové klubovny, které se v brzké době stanou součástí vaší stránky, o které už jsem se zmiňoval. Možná si ji ještě někteří pamatujete ze „staré iKlubovny“, kde byla jednou z hlavních atrakcí. Za získané body, například z dlouhodobky, si budete moci kupovat vybavení a vylepšovat si tak svou virtuální klubovnu. A to je z dnešní krátké exkurze vše.

Autor: Sova


Klubovní hlasatel, vydává Sdružení přátel Jaroslava Foglara, www.spjf.cz